Gmina Kotuń

...istotą jawny kod

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

FUNDUSZE NA START – już dziś rzetelnie przygotuj się do korzystania ze środków unijnych w nowym okresie programowania (2014-2020)! Zapraszamy na bezpłatne seminaria i warsztaty w Siedlcach

Email Drukuj PDF

 

To unikalna okazja, by systemowo przygotować się do korzystania z europejskich środków centralnych, regionalnych i lokalnych w nowej perspektywie finansowej.

Dzięki naszym wydarzeniom edukacyjnym:

  • poznasz możliwości i wymogi nowego okresu programowania – w ramach ogólnych seminariów wprowadzających,
  • dowiesz się więcej o sposobach finansowania konkretnych działań oraz przedyskutujesz swoje pomysły na projekty, w zależności od sektora, którym działasz – w ramach warsztatów tematycznych dla przedstawicieli i przedstawicielek organizacji/instytucji/przedsiębiorstw,
  • wzmocnisz się we wdrażaniu ważnych unijnych priorytetów rozwojowych, takich jak innowacyjność, partnerstwo, równość, diagnoza i podejście strategiczne, partycypacja – w ramach webinariów (spotkanie on-line uzupełniające udział w warsztatach i seminariach).

 

A to wszystko praktycznie i angażująco.
Metodami aktywnymi, z przestrzenią na nową wiedzę i
dzielenie się inspiracjami!

Dla kogo?

Zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki wszystkich trzech sektorów – bez względu na to, czy prowadzisz firmę, działasz w organizacji pozarządowej czy instytucji lokalnej, znajdziesz coś dla siebie!

Seminaria są rodzajem „mapy drogowej” po nowym okresie programowania, rekomendujemy więc, by wzięły w nich udział osoby zarządzające organizacją, instytucją lub firmą, by zorientować się w możliwościach finansowania, podejść do nich systemowo.

Warsztaty są natomiast propozycją przede wszystkim dla realizatorów i realizatorek projektów (z doświadczeniem lub potencjalnym), ponieważ polegać będą głównie na pracy nad własnymi pomysłami na projekty, pod okiem doświadczonych osób prowadzących.

Webinaria mają charakter przekrojowy i są zaplanowane w taki sposób, żeby z udziału w nich skorzystały wszystkie osoby, niezależnie od pełnionej funkcji i realizowanych zadań w swojej organizacji, instytucji czy przedsiębiorstwie.

Kto prowadzi?

Seminaria, warsztaty i webinaria prowadzą eksperci i ekspertki w dziedzinie funduszy europejskich, wniosków aplikacyjnych, realizacji i rozliczania projektów, współpracujące z Regionalnymi Ośrodkami Europejskiego Funduszu Społecznej (w latach 2007-2014); to osoby realizujące projekty, z osobistym doświadczeniem i przygotowaniem do prowadzenia edukacji. Wszystkie osoby współpracują ze Stowarzyszeniem BORIS od wielu lat.

Jak się zapisać?

Na warsztaty i na seminaria – poprzez formularz, załączony do zaproszenia oraz dostępny na www.funduszenastart.boris.org.pl.

Na webinaria – wystarczy wejść na stronę www.funduszenastart.boris.org.pl tuż przed webinarium. Uwaga! Zakres tematyczny webinariów nie pokrywa się z tematami seminariów i warsztatów, to zupełnie inne wydarzenia!

Ponieważ liczba miejsc na seminariach i warsztatach jest ograniczona, w przypadku dużej liczby chętnych będzie wprowadzony limit na liczbę osób z jednej organizacji; rekomendujemy obecność maksymalnie 2 osób z 1 podmiotu (przedsiębiorstwa, instytucji, organizacji). Liczy się kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu na wydarzenie poinformujemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia.

Harmonogram

Zachęcamy do wyboru wygodnych terminów i miejsc, niekoniecznie blisko miejsca zamieszkania. Ważne: wszystkie miejsca dostępne będą dla osób z niepełnosprawnością ruchową!

Dokładne adresy miejsc seminariów i warsztatów podamy wkrótce. Obecnie trwa wybór tych miejsc.

Obecnie ogłaszamy rekrutację na seminaria – jeśli chcesz mieć pewność udziału, nie zwlekaj z wysłaniem zgłoszenia.

Seminaria trwają od 10 do 15.30, szkolenia od 9.30 do 16.30, a webinaria w godzinach 10:00-11:30 lub 15:30-17:00. Podczas seminariów i warsztatów zapewniamy serwis kawowy, dodatkowo podczas warsztatów zapewniamy drobne przekąski.

11.08 / 25.08 Seminarium informacyjne Fundusze na start – fundusze europejskie na lata 2014-2020

8.09 - Jak wprowadzać zmianę i jednocześnie rozwijać się z wykorzystaniem środków unijnych – warsztat dla osób z organizacji pozarządowych

9.09 - Jak inwestować w innowacje, badania i rozwój z wykorzystaniem środków unijnych – warsztat dla osób z przedsiębiorstw

24.09 - Jak sprawniej i skuteczniej działać z wykorzystaniem środków unijnych – warsztat dla osób z instytucji

Webinarium 4.09.2015, 15:30 11.09.2015, 10:00 18.09.2015, 15:30 25.09.2015, 10:00 29.09.2015, 15:30

Do pobrania:

Program seminarium

Formularz zgłoszenia

Dodatkowe informacje i kontakt

Rekrutację prowadzi i informacji udziela Marta Henzler, specjalistka ds. rekrutacji i promocji. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz telefonicznego – 22 620 31 92.

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie BORIS z Warszawy i współpartnerów: Stowarzyszenie ESWIP z Elbląga, Centrum Inicjatyw Obywatelskich (CIO) ze Słupska oraz Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych (OWOP) z Białegostoku.

Projekt realizowany jest przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej przyznanych w ramach „Konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020” ogłoszonego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

 

Najnowsze


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109